قوانین و مقررات سرویس ها :

تاریخ به روز رسانی.

سه شنبه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۶

 • استفاده از خدمات وسرویس های تاپ هاست به منزله قبول قوانین و مقررات تاپ هاست می باشد.

  توافقنامه و تغییرات

  ۱- کلیه کاربران سرویسهای ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس تاپ هاست می باشند.

  این شرایط جامع و کامل نبوده و تاپ هاست حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس Tophost.pro  برای خود محفوظ می دارد.


  اطلاعات صحیح

  ۱- کاربران میباست با به روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات تاپ هاست اطلاعات صحیح در اختیار تاپ هاستقرار دهند و تاپ هاست برای برقراری ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده مینماید .

  ۲- چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهند نادرست باشد و یا تاپ هاست شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعت داشته باشد تاپ هاست به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.


  حفظ اطلاعات محرمانه

  ۱- تاپ هاست  هیچگونه اطلاعات مربوط به کاربران را بدون اجازه صریح آن به دیگران نخواهد داد. از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد که لازم است تغییر در محصولات و خدمات محصول و یا خدمات جدید کارساز هاست و شرایط ویژه ای که ممکن است برای شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد.


  امنیت حساب

  ۱- کاربری وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.

  ۲- چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به تاپ هاست اطلاع داده شود.بدیهی است تاپ هاست هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع کاربری انجام شده نمپذیرد ، مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به تاپ هاست  یا دیگر کاربران که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور کاربری بوده به عهده کاربری میباشد.

  ۳- تاپ هاست از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب کاربری با و یا بدون اجازه کاربری خودداری می کند.


  نحوه ارتباط

  ۱- نحوه ارتباط تاپ هاست با کاربران به وسیله ایمیل آنها میباشد که توسط خود کاربران در پنل کاربری وارد شده است ، کاربران میباست با قرار دادن ایمیل تاپ هاست در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود کاربر میباشد.

  ۲- برای اطلاع از آخرین تحولات کاربر میبایست به Tophost.pro مراجعه کرده و قسمت اطلاعیه ها را مطالعه کند ، کارساز هاست تضمینی برای اطلاع به کاربران از راه های مختلف نمیدهد .


  عدم استفاده غیر قانونی

  ۱- کاربران میبایست هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین الملل انجام ندهد.

  ۲- چنانچه تاپ هاست به علت استفاده غیرقانونی کاربر و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات کاربر را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

  ۳- تاپ هاست حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی برای خود محفوظ میداند .

  ۴- تاپ هاست این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.

  ۵- تاپ هاست مجاز است دسترسی کاربر به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.


  مرجع قضاوت

  ۱- مرجع قضاوت درباره وجود مشکل تاپ هاست بوده و کاربر نمیتواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود مشکل در سرویس را اثبات کند ، تاپ هاست خود ابزار لازم برای شناسایی مشکلات احتمالی را دارا می باشد .


  عودت مبالغ

  ۱- امکان عودت ، مبلغ واریز شده به حساب کاربری در پنل تاپ هاست وجود ندارد .

  ۲- عودت مبلغ پرداخت شده برای سرویس ها در صورتی که مشکل از طرف تاپ هاست بوده باشد و تاپ هاست قادر به رفع ان نباشد تنها به حساب زرین پال یا جهان پی مشتری عودت داده خواهد شد.

  ۳- با توجه به ارائه هاست رایگان توسط تاپ هاست، عودت پول به دلایل عدم توانایی در نصب اسکریپت و … انجام نخواهد شد و مشتری می تواند قبل از سفارش هاست را امتحان نماید.


  اخلاقیات

  ۱- در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزای به تاپ هاست و یا هر یک از کارکنان آن بنماید تاپ هاست مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

  ۲- در صورتیکه مشتری اقدام به فرافکنی علیه  تاپ هاست و یا هر یک از کارکنان آن در فضای مجازی  بنماید تاپ هاست مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .


  سرویس دهی

  ۱- تاپ هاست هموار سعی میکند تا بهترین سرویس دهی را به کاربران خود ارائه دهد ، اما بدیهی است برای استفاده از آخرین تکنولوژِی ها تاپ هاست با دیتاسنتر ها و شرکت های غیر ایرانی کار می کند و به دلیل تحریمات ممکن است ، امکان ارائه سرویس دهی از تاپ هاست سلب شود ، تاپ هاست همواره تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده کاربر می نماید.


  حداکثر زمان تحویل


  حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای تاپ هاست که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :
  ۱- سرویس میزبانی : بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
  ۲- سرویس نمایندگی : یک روز کاری
  ۳- سرویس ثبت دامنه های جهانی : بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
  ۴- پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، تاپ هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.
  ۵- در مورد ثبت دامین های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی تاپ هاست کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.
  ۶- تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک روز از تاریخ فاکتور به تاپ هاست اعلام نموده و تاپ هاست  موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت تاپ هاست صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.


  عدم وجود ضمانت

  ۱- تاپ هاست هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کنند ، سرویسها قطع نمی‌ شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد ارائه نمی‌دهد ، این موارد بدلیل گسترده بودن علم رایانه می باشد .


  سلب اختیار

  ۱- تاپ هاست همه تلاش خود را برای پایداری تاپ هاست در مقابل کاربر یا دیگر کاربران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از تاپ هاست نمی‌ باشد.


  وضعیت اضطراری

  ۱- تاپ هاست همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه ، مشکلات خاص و سایر عوامل خارجی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌ دهی تاپ هاست گردند.

  ۲- مشترک موافقت می‌نماید تاپ هاست را برای نتایج این وقفه‌ ها مسئول نداند ، تاپ هاست هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی تاپ هاست تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.


  رفع مسئولیت

  ۱- تاپ هاست تمام توان خود را جهت ارائه بهترین سرویس بکار میگیرد و بر روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در همچین شرایطی مسئولیت تاپ هاست محدود به قانون می‌گردد. کاربران موافقت می کنند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط تاپ هاست در برابر خسارات احتمالی بیش از مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.

  ۲- در صورتی که کاربر سرویس خود را به سرور دیگری منتقل نماید و از پایان آن سرویس مانده باشد به دلیل امنیت بیشتر اطلاعات کاربر و همچنین امنیت از طرف ما تا ظرف دو هفته اطلاعات آن در سرور باقی و پس از دو هفته با کنترل و تغییرات دی ان اس (DNS) اطلاعات آن کاربر حذف خواهد شد.


  ارسال هرزنامه

  ۱- تاپ هاست میتواند به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این تاپ هاست میتواند نسب به دریافت مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده اقدام نمایند . این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.


  بخش پشتیبانی

  ۱- کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

  ۲- تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند .

  ۳- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

  ۴- کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

  ۵- کاربر میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند .


  سیستم مالی

  ۱- دوره های ماهیانه ۳۰ روزه ، سه ماه ۹۰ روزه و دوره های ۶ ماه ۱۸۰ روزه و دوره های سالیانه ۳۶۵ روزه میباشند.

  ۲- تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

  ۳- جهت تغییر پلن و ارتقا سرویس کاربر میبایست اختلاف قیمت پلان جدید و قدیم را پرداخت کند ، همچین در صورتی که ارتقا انجام شده دارای هزینه دوره ای میباشد ، هزینه به سرویس اصلی اضافه خواهد شد و هزینه دارای دوره مجزا از سرویس جدید نخواهد بود ، بدهی است در صورتی که به پلان پایینتر ( پلانی با هزینه کمتر ) تغییر انجام شود ، هزینه ای به کاربر عودت داده نمیشود .

  ۴- مدت اعتبار سرویس ها ۲۴ ساعت میباشد و سفارش های پرداخت نشده ، بعد از ۲۴ ساعت به صورت خودکار حذف خواهند شد .

  ۵- قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است معتبر می باشد.


  بک آپ

  ۱- تاپ هاست تضمینی برای بک آپ گیری به کاربران نمی دهد .

  ۲- بکاپ گیری در حال حاضر ماهانه توسط تاپ هاست انجام می گردد.

  ۳- با توجه به این که بکاپ گیری به صورت اتوماتیک انجام می شود امکان آن هست که بکاپ ناقص یا مشکل داشته باشد که تاپ هاست هیچ مسئوولیت و تعهدی در این قبال ندارد.

  ۴- از هیچ یک از هاست های دایرکت ادمین (دانلود و چت روم پرسرعت) توسط تاپ هاست بکاپ گرفته نخواهد شد و وظیفه ان به عهده مشتری است.


  تفسیر شخصی

  ۱- کاربران نمیتوانند بدلیل ارائه یک خدمت در شرکت های مشابه آن را از تاپ هاست درخواست کنند ، کاربران میتوانند قبل از خرید سرویس با بخش فروش مشورت لازم را به عمل آورند .


  سرویس های ارائه شده

  ۱- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب به عنوان هاست دانلود استفاده نماید و برای استفاده باید هاست دانلود تهیه نمایند، همچنین استفاده از rapidleech و تورنت و اسکریپت های شبیه به آن بر روی هاست اشتراکی ممنوع است .

  ۲- سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سرور که به صورت اشتراکی میان مشتریان میباشد ، مانند CPU ،Ram و یا شبکه استفاده کنند بسته به میزان استفاده مبلغی اضافه تر از صورت حساب از آنها دریافت میشود و در صورت که استفاده از منابع بسیار بیشتر باشد ، ممکن است تاپ هاست از ارائه میزبانی خودداری کند ، تاپ هاست مرجع قضاوت در مورد استفاده از منابع می باشد .

  ۳- سرویس میزبانی وب دارای پشتیبانی نرم افزاری نمی باشد و فقط موارد مربوط به هاست دارای پشتیبانی تاپ هاست میباشد .

  ۴- با توجه به گوناگون بودن سیستم ها تاپ هاست تضمینی مبنی بر اجرا شدن صحیح و کامل تمامی نرم افزار ها روی سرور ارائه نمی دهد .

  ۵- راه اندازی آپلودسنتر ، چت روم و شبکه های اجتماعی بر روی سرویس میزبانی وب استاندارد و حرفه ای ممنوع است .(راه اندازی سایت هک بر روی کلیه سرویس ها ممنوع است)

  ۶- تاپ هاست مجاز است ، سایت هایی که مورد حمله های مختلف مانند ، DDOS قرار میگیرند را مسدود کنند و در صورت ادامه پیدا کردن

  موضوع از میزبانی خودداری خواهد کرد .

  ۷- هاست مجاز به حذف فایل های ویروسی و مخرب بدون اطلاع به کاربر میباشد .

  ۸- سرویسهای تاپ هاست می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)
  ۹- قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
  ۱۰- استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
  ۱۱- استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
  ۱۲- هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
  ۱۳- اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
  ۱۴- انتشار اکاذیب علیه دیگران
  ۱۵- کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
  ۱۶- سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
  ۱۷- فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
  ۱۸- سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
  ۱۹- استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل
  ۲۰- مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.
  ۲۱- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.
  ۲۲- تاپ برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.


  محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …

  کارساز هاست در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای تاپ هاست برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند.

  ۱- حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه
  ۲- حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی یک دهم میزان فضا و یا ۱۰۰ مگابایت برای حجم های کم
  ۳- حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
  ۴- حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
  ۵- حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

  ۶- ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی تاپ هاست خواهد بود.
  ۷- تاپ هاست در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، تاپ هاست ، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.
  ۸- در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، تاپ هاست حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.


  جریمه:

  در صورتی که هاست هر یک از مشتریان دارای مصرف بالای رم و سی پی یو (بیش از قوانین)باشند تاپ هاست مجاز است:

  در مرتبه اول: هاست مشتری مسدود و پس از هشدار به مشتری هاست وی باز خواهد شد و مشتری موظف به کاهش مصرف رم و سی پی یوی سایت خود می باشد.

  در مرتبه دوم: هاست مشتری مسدود و پس از اخذ جریمه ۱۰ هزار تومانی هاست مشتری باز خواهد شد و مشتری موظف به کاهش مصرف رم و سی پی یوی سایت خود می باشد.

  در مرتبه سوم: هاست مشتری مسدود و پس از اخذ جریمه ۲۰ هزار تومانی هاست مشتری باز خواهد شد و مشتری بایستی هاست خود را منتقل کند و یا با پرداخت ما به التفاوت هاست های پربازدید، هاست مشتری به سرور ویژه منتقل خواهد شد. (توجه: در صورت تمایل مشتری به انتقال به سرور های ویژه تاپ هاست، جریمه ۱۰ و ۲۰ تومانی از کل هزینه هاست پربازدید کسر خواهد شد.)
  اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین و شبکه اجتماعی که مصرف رم و سی پی یوی بسیار بالایی دارند ممنوع می باشد و باید سرویس ویژه ای مخصوص آن را خریداری نماید در غیر این صورت قوانین حریمه در خصوص مشتری اعمال خواهد شد.


  قوانین سرویس های نامحدود

  ۱- درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر یا دانلود  استفاده کنید در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود. درصورت تکرار دوم سرویس به پهنای باند محدود دائمی به میزان پانزده برابر فضای خریداری شده کاهش می یابد و برای خرید هر ۵ گیگابایت ترافیک می بایست مبلغ ۶۰۰۰ تومان تا پایان سرویس پرداخت نماید.

  مصرف نامتعارف و بیش از حد از منابع نامحدود به صلاحدید تاپ هاست و به منظور حفظ ثبات سرور مسدود و طبق قوانین مربوط به جریمه با متخلف برخورد خواهد شد خواهد شد.


  سرور مجازی

  ۱- کاربران نمیتوانند از سرور های مجازی برای آسیب زدن به وب سایت ها و یا دیگر سرور ها استفاده کنند .

  ۲- امکان استفاده از سرور مجازی برای ارسال ایمیل های انبوه و اسپم وجود ندارد .

  ۳- سرورهای مجازی ارائه شده مدیریت نشده, در صورت نیاز کاربر به پشتیبانی ای و مواردی مانند نصب کنترل پنل , حل مشکلات و … هزینه آن جدا دریافت خواهد شد ، تاپ هاست  تضمینی برای پذیرش درخواست مدیریت سرور بلا فاصله بعد از ثبت درخواست و یا تضمینی برای حل کامل مشکل کاربر ارائه نمی دهد .


  خدمات دامین

 • ۱- انجام امور مختلف دامین مانند تغییر دی ان اس و … بر عهده کاربر میباشد .

  ۲- تاپ هاست تضمینی برای ارائه آموزش کار با کنترل پنل دامین ارائه نمی دهد .

 • ۳- با عنایت به اینکه تمدید دامنه ها به صورت اتوماتیک انجام نمی شود مشتری بایستی پس از تمدید از طریق تیکت در خصوص تمدید و یا انتقال دامنه پیگیری نماید بدیهی است هر گونه ضرور احتمالی از این ناحیه به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ گونه مسئلیتی را در قبال آن ندارد.


 • سرور اختصاصی

  ۱- امکان استفاده از سرور های اختصاصی برای آسیب رسانی به وب سایت ها ، هک و … وجود ندارد .

  ۲- کاربر میبایست قوانین دیتاسنتر را رعایت کند و در صورت دریافت گزارش مشکل در کمترین زمان ممکن آن را برطرف کند ، بدهی است در صورت عدم توجه به گزارش سرور مسدود خواهد شد .

  ۳- سرور های اختصاصی مدیریت نشده میباشند و کارساز هاست  پشتیبانی فنی برای آنها ارائه نمیدهد ، در صورت نیاز به پشتیبانی فنی هزینه آن جدا اخذ خواهد شد .

  ۴- در صورت عدم پرداخت به موقع هزینه سرور ، سرور فسخ خواهد شد و اطلاعات موجود بر روی سرور از بین خواهد رفت .


  هاست رایگان

  ۱- رعایت کلیه قوانین ذکر شده در بخش شرایط و قوانین سایت

  بعلاوه

  ۲- قرار دادن لینک تاپ هاست در صفحه اصلی سایت

  عنوان : تاپ هاست – هاست ارزان و حرفه ای نشانی: http://www.tophost.pro

  ۳- استفاده از دامنه غیر رایگان (زیرا تعداد هاست محدود است و نمی توانیم به دامنه رایگان ارائه دهیم)

  ۴- فعال بودن سایت و عدم استفاده از هاست رایگان جهت پارک دامنه

  ۵- متقاضی هاست رایگان بایستی قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر دی ان اس های دامنه خود به ادرس های ns1.tophost.pro و ns2.tophost.pro اقدام نماید بدیهی است در صورت انجام این کار سفارش مشتری تائید نخواهد شد.

  ۵- به دلیل درخواست های بسیار متقاضیان و محدود بودن هاست رایگان از این پس کلیه متقاضیان هاست رایگان تنها ۵ روز تا راه اندازی سایت خود و قرار دادن لینک تاپ هاست در آن فرصت دارند بدیهی است پس از مهلت مذکور هاست رایگان بدون هیچ اخطار قبلی حذف خواهد شد و ما مسئولیت فایل های از دست رفته را به عهده نمی گیریم

  ۶- تاپ هاست می تواند در هر زمان نسبت به لغو اکانت اقدام کند ولی به کاربران برای بک اپ گیری و انتقال فایل ها اطلاع رسانی نماید

  ۷- تاپ هاست در هر زمانی مجاز است بدون اطلاع مشتری قوانین استفاده از سرویس های خود را تغییر دهد

   Saturday, July 5, 2014

« برگشت