اسلام
بدلیل تحریم ایران توسط ریسلو، امکان ثبت دامنه بین المللی برای کاربران ایرانی غیرفعال شد. پنل اصلی ما ایرانی نیست و تحریم نشده و درصورتی که اطلاعات شما ایرانی نباشد میتوانید دامنه ثبت کنید.
مشکل پنل فعلی در حال پیگیری است.
در حال مذاکره با چند رجیسترار هستیم تا بتونیم بهترین جایگزین را برای ریسلو پیدا کنیم. به زودی امکان انتقال دامنه ها به شرکت دیگری را فراهم میکنیم.
لطفا به شایعاتی که افراد سودجو ایجاد و منتشر میکنند توجه نکنید. دامنه ها امن هستند و هیچ مشکلی برای دامنه ها ایجاد نمیشود.
هیچ عجله ای برای انتقال دامنه نکنید. انتقال به دیگر شرکت ها ممکن است باز هم شما را گریبان گیر تحریم کند. پس از یافتن رجیسترار مناسب اطلاعات تکمیلی برای انتقال دامنه ها برای شما ارسال خواهد شد.


نگران دامنه های فعلی ثبت شده نباشید. دامنه ها توسط ریسلو غیرفعال نمیشوند.
موقتاً میتوانید از این بخش اقدام به ثبت دامنه بین المللی با مشخصات خارجی نمایید : ثبت دامنه با مشخصات خارجی

همچنین در پنل دامنه در منوی Profiles میتونید اطلاعات هویز را به اطلاعات غیر ایرانی تغییر دهید. (اطلاعات ورود به پنل دامنه قبلا برای شما تیکت و ایمیل شده)


اطلاعات تکمیلی در پایین همین پست ارسال خواهد شد.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما.

- کلیه مشتریان عزیز که از طریق تاپ هاست اقدام به ثبت دامنه بین الملل نموده اند تا قبل از انقضای دامنه های خود نسبت به تمدید و انتقال ان اقدام نمایند تا ما بتوانین دامنه های شما را به رجیسترر دیگری منتقل نماییم و بلافاصله پس از درخواست تمدید از طریق تیکت پیگیری نمایند.

بدیهی است پس از انقضای دامنه های بین الملل این امکان وجود نخواهد داشت و بایستی تا آزاد شدن مجددا دامنه صبر نمایید

 Tuesday, July 18, 2017

« برگشت