Feb 3rd افزوده شدن دو قابلیت به سی پنل

با سلام

دو قابلیت بکاپ گیری و ریستور از طریق سی پنل

و

نصب اتومات اسکریپت سافت کیولوس

به سرور افزوده و اماده بهره برداری  برای مشتریان عزیز است

Jan 29th خبر مهم - تکمیلی - تاپ هاست به کار خود پایان نمی دهد

با سلام نظر به درخواست های مکرر مشتریان عزیز و تصمیم مدیریت، مقرر شد تاپ هاست به فعالیت خود ادامه دهد ولی با شکل و شمایل جدید و طرح های جدید. با این وجود کلیه سفارشات گذشته تا تاریخ اول فروردین ... לקריאה נוספת »

Dec 31st خبر خیلی مهم و فوری همه مشتریان مطالعه فرمایند

باسلام به همه شما عزیزان با عنایت به تغییرات نرخ ارز ادامه فعالیت به عنوان هاستینگ برای شرکت اذین داده فضا گستر میسر نمی باشد لیکن کلیه سرویس ها تنها تا پایان سال 98 فعال خواهند بود بدیهی از پس ... לקריאה נוספת »

Dec 2nd انتقال مجدد سرور

باسلام باعنایت به مشکلات پیش امده برای اراده دهنده سرور مجبور به انتقال مجدد سرور ها شدیم که خوشبختانه قطعی نداشتیم لطفا مشتریانی که سایتشون مشکل دارد ظرف 72 ساعت اطلاع رسانی کنند تا بررسی و ... לקריאה נוספת »

Oct 4th مهلت 1 هفته ای برای انتقال مجدد اکانت های مشکل دار

باسلام پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر انتقال سرورها، با توجه به اتمام انتقال (حدود 1 هفته هست که انتقال تمام شده است) به کلیه عزیزانی که اطلاعات هاست انها به درستی منتقل نشده است اعلام می شود که ظرف ... לקריאה נוספת »

Sep 24th انتقال سرور

باسلام ضمن قبولی عزاداری های شما عزیزیان باعنایت به برخی مشکلات پیش آمده برای سرور ها در حال انتقال کلیه سرور ها هستیم این فرایند ممکن است چند روز طول بکشد حدودا 7 روز در این مدت انتظار می رود ... לקריאה נוספת »

Jul 22nd مسدود شدن اکانت ها

باسلام از امروز روند مسدود سازی هاست هایی که اقدام به تمدید اشتراک سال 98 نکرده اند و یا لینک تاپ هاست را به عنوان شرط ارائه هاست دو گیگ رایگان در سایت خود قرار نداده اند آغاز شد متاسفانه برخی ... לקריאה נוספת »

Nov 26th کلیه سرویس ها رایگان شد!!

تغییر سیاست کلی شرکت آذین داده فضا گستر (تاپ هاست)بسم الله الرحمن الرحیم دوستانی که شروع فعالیت ما را به خاطر دارند حتما فراموش نکرده اند که در حدود ۶ سال قبل زمانیکه تحریم های بین المللی در ... לקריאה נוספת »

Sep 26th اطلاعیه مهم - همه مشتریان مطالعه کنند

با سلامبا عنایت به افزایش بی رویه قیمت دلار طی 3 ماه اخیر تمام تلاش خود را نمودیم تا فشاری به مشتریان قدیمی وارد نشود با این حال نوسانات اخیر ارز خدمت رسانی را با مشکل مواجه کرده است. لذا با عنایت ... לקריאה נוספת »

Sep 7th کاهش قیمت فصلی پلان های 2 و 5 و 10 و 20 و نامحدود

باسلام
قیمت پلان های فصلی دو گیگُ 5 گیگ و 10 گیگ 0 20 گیگ و نامحدود با توجه به درخواست های مشتریان عزیز کاه داده شد
موفق باشید
با تشکر